DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!
DBKO Final!

Officjalne forum servera DBKO Final.

You are not connected. Please login or register

Misticoo mówi PaPa

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1 Misticoo mówi PaPa on Nie Wrz 02, 2012 7:23 am

Witam! A raczej żegnam.
Chciałem się pożegnać, gdyż odchodzę z teamu DBKO-Final a raczej z korporacji "K&M Company" która tworzyła servery przez Kamikaza i Misticoo : D. Cóż nie będę się rozpisywał co i jak, chciałem tylko powiedzieć że prawdopodobnie moje miejsce zajmie Iwan, kumpel Kamikaz'a. Z tego co wspomniał Kamikaz, chyba postawią server na silniku Bianco.
Dzięki za wspólnie spędzony czas na naszym serverze lub serverach jeżeli ktoś z was grał na naszych wcześniejszych projektach.
Na razie!

Zobacz profil autora http://db-arena.forumpl.net

2 Re: Misticoo mówi PaPa on Nie Wrz 02, 2012 7:40 am

LOL no i padłem. Jeżeli będzie to gówno Bianco to niestety, ale nie zawitam na serwerze. Misticoo byłeś równym gościem, czasem fajnie można było pogadać i ogólnie bardzo mi szkoda, że odchodzisz. Nic nie poradzimy. 3maj sie i powodzenia dalej.

Zobacz profil autora

3 Re: Misticoo mówi PaPa on Nie Wrz 02, 2012 7:44 am

Iwan poprosil mnie abym postawil mu serwer, on zalozy kase za VPS'a i nie ze on bedzie moim partnerem, nie nie, ja mu stawiam Bianco, zeby po prostu mial GM'a itp.

50% z zyskow jego serwera będzie moje.

Ja stawiam serwer na silniku Devland, wiec nie macie sie martwic o jakies Bianco.

Pozdrawiam, i nie wiem dlaczego Misticoo się tak wpienił na mnie, Kamikaz :/

Zobacz profil autora

4 Re: Misticoo mówi PaPa on Nie Wrz 02, 2012 7:53 am

Joint

Szkoda Misticoo,byles spoko,Dzieki za to ze byles i Zegnam 3maj sie jakos :>...

Zobacz profil autora

5 123456789098u7ty6 on Pon Wrz 03, 2012 10:52 pm

Masaja

Teraz to już nie ten sam server ! ;/ . Lipa straszna. Ten "Iwan" miał dostać gm'a a wgl go nie widze na servie ... Pozdrowienia . Ja również kończe grę na serverze DBKO-Final , a raczej Dragon Ball Amaizing Story..

Żegnam . powodzenia w pk oraz miłego expa..

Pozdrawiam ,Masaja.

Zobacz profil autora

Sponsored content

Zobacz poprzedni temat Zobacz następny temat Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]