DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!

Join the forum, it's quick and easy

DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!
DBKO Final!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
DBKO Final!

Officjalne forum servera DBKO Final.


You are not connected. Please login or register

Dawne Screeny z DBWars!~~

+3
Kamikaz
Jedynak
Kamashiii
7 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 1:29 am

Kamashiii

Kamashiii
 
 

A łapcie tutaj stare zdjęcia z serwera DBWars. Smile

Dawne Screeny z DBWars!~~ Evxhlb
Dawne Screeny z DBWars!~~ Iknc0e
Dawne Screeny z DBWars!~~ 8gin4q
Dawne Screeny z DBWars!~~ 7yrlhw
Dawne Screeny z DBWars!~~ Recordvh
Dawne Screeny z DBWars!~~ 3jgvun

Pozdrawiam
Kamashiii

@Edit
Proszek, Wybijam Topke i [GM] Kamashi ~dzieki kamikaz~ ;d

A co do czasu stania serwera to bardzo długo, czyżby z parę miesięcy? Very Happy
Szkoda, że były problemy i się serwer rozpadł...



Ostatnio zmieniony przez Kamashiii dnia Pią Sie 17, 2012 1:35 am, w całości zmieniany 1 raz

2Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 1:32 am

Jedynak

Jedynak
   
   

Fajne SS , oby ten serwer był tak samo dobry jak tamten a nawet lepszy , Można wiedzieć jaki miałeś tam nick oraz ile stał serwer ?

3Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 1:32 am

Kamikaz

Kamikaz
 
 

Screeny z Gazetki, DOBRE CZASY Very Happy

Jego nick to [GM]Kamashi Very Happy

4Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 1:33 am

Darkcryperr

Darkcryperr
 
 

Na DBKOF tez na pewno porobimy ss'y, jesli będziesz chciał Kamashiii ^__^

5Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 1:37 am

Kamashiii

Kamashiii
 
 

Jasne, że chce...! Ja to potem zapisuje i potem po jakimś czasie fajnie wspominam. Very Happy

Może jeśli będzie chciał Kamikaz, a najważniejsze wy... to zrobię gazetkę o tym serwerze. Very Happy

Stara gazetka: http://gazeta-dbwars.pl.tl/ by me.

i patrzcie ile ludzi lubiło ten serwer w ankiecie. Smile

Pozdrawiam
Kamashiii

6Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 1:44 am

Kamikaz

Kamikaz
 
 

To teraz tak, masz bojowe zadanie zrobić gazetke, ale ma być ładna Very Happy

Edycje zrobisz ze screenami pózniej Very Happy

7Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 1:52 am

Jedynak

Jedynak
   
   

Zapowiada się zajebiście Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy oby to wszystko wypaliło na 100%

8Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 1:53 am

Darkcryperr

Darkcryperr
 
 

Dobra to ja mogę z Kamashiiim porobic screeny, jeżeli sie zgodzi Very Happy

9Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 1:55 am

Jedynak

Jedynak
   
   

Jeżeli mógłbym chłopaki z wami te screeny robić to się zgłaszam Very Happy mam nadzieje że się zgodzicie

10Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 2:01 am

Kamashiii

Kamashiii
 
 

Dogadamy się w grze. Smile

11Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 2:07 am

Darkcryperr

Darkcryperr
 
 

Lub na gg czy skype... Jest z wami jakis kontakt ? Narazie gg, bo na skype teraz nie mogę za bardzo rozmawiać, jesli tak to prosilbym o numery ^^

12Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 2:08 am

Joka

Joka
   
   

Też jestem za zrobieniem gazetki ;p
I jestem chętny do SS Smile) (jeśli mogę oczywiście Very Happy)

13Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 2:10 am

Darkcryperr

Darkcryperr
 
 

Zaraz cały serwer sie rzuci do robienia ss ...

14Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 2:12 am

Kamashiii

Kamashiii
 
 

Łapcie moje gg : 20315455
Dzisiaj powinienem zacząć robić gazetkę, przynajmniej jej strukturę i mam nadzieję, że wyjdzie 2x lepiej od poprzedniej. Jeszcze między czasie będę miał do was pytanie, ale to potem. Smile
Co do screena to dogadamy się przez gg i nie przejmujcie się! Każdy się na nich znajdzie. Smile

Pozdrawiam

15Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 2:15 am

Jedynak

Jedynak
   
   

39652360 oto mój nr gg , skype odpada bo nie mam skypa sluchawek a nawet głosników Very Happy narazie mnie nie będzie może o 20:00 , pisz kiedy chcesz bo czesto jestem n anie widoku

16Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Pią Sie 17, 2012 1:58 pm

Misticoo

Misticoo
 
 

Pamiętam ile czasu spędziłem nad robieniem tych wszystkich expowisk dla graczy, dosłownie nie miałem czasu na nic innego. Opłaciło się? Oceńcie sami bo mi aż się nie chce wspominać. Wtedy jeszcze nie byłem doświadczony jak teraz, lecz nie twierdzę że jestem nie wiadomo kim, popełniałem masę błędów przez co trzeba było zmieniać mapę kilka razy dziennie. A Kamikaz jak się obijał tak mu zostało. Huehuehue ; D

https://db-arena.forumpl.net

17Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Sob Sie 18, 2012 4:51 am

Kamashiii

Kamashiii
 
 

Up@
Hahaha dobre. A co do expowisk to na prawdę były godne uwagi. Trochę było bugów mapy, ale to za bardzo nie przeszkadzało. Mam ogromną nadzieje, że ten serwer będzie o wiele lepszy do wspominania. Smile

18Dawne Screeny z DBWars!~~ Empty Re: Dawne Screeny z DBWars!~~ Nie Wrz 02, 2012 7:30 am

Joint

Joint
   
   

1. Serwer DB Wars stal w marcu
2. Kamashi bede u siebie to tez podostawiam swoje screeny bo mam wszystko na pamiatke
3. Nie ma mnie nie ma ss'ow :>
4. Nie moze byc lepszego servera do wspominania od Db Wars
5. Misticoo Expowiska byly zajbiste,na tyle ze chcialo sie expic ^.^

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» Screeny z DBKO Final

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach