DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!

Join the forum, it's quick and easy

DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!
DBKO Final!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
DBKO Final!

Officjalne forum servera DBKO Final.


You are not connected. Please login or register

Nowy Item ;)

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Nowy Item ;) Empty Nowy Item ;) Pon Sie 20, 2012 4:39 am

ripper880

ripper880
   
   

Można by dorobić kilka nowych itemek, przeznaczonych głownie do skillowania. Itemy te miałyby zwiększony wpływ na skill. np obecnie są two tone bands które powodują wzrosk Attack Speeda. Więc można zrobić itemek powiedzmy ten tone bands, które attack speeda beda zwiekszac 5x szybciej od tych pierwszych, ale bedzie baaardzo ciezko je zdobyc Wink
Mozna dorobic troche Questow, nie tylko dla itemow, lecz bardziej dla expa. Wymagalo by to zrobienia nowych mobow. Podam tu przykład: Idziemy do questa w którym aby dostać sie do specjalnego pomieszczenia zawierajacego mocniejsze wersje kazdego moba. Czyli np. idac do questa zabijajac Moby Goku SSJ2 wchodzimy do pomieszczenia w ktorym znajduja sie moby polepszone o ok.10% ale dajace 30% expa wiecej w stosunku do normalnych.
Jak się spodobało to prosze o dopowiedź Smile

mam jeszcze pare pomysłów mam nadzieje że się spodobają flower

2Nowy Item ;) Empty Re: Nowy Item ;) Pon Sie 20, 2012 4:53 am

Kamashiii

Kamashiii
 
 

ripper880 napisał:Można by dorobić kilka nowych itemek, przeznaczonych głownie do skillowania. Itemy te miałyby zwiększony wpływ na skill. np obecnie są two tone bands które powodują wzrosk Attack Speeda. Więc można zrobić itemek powiedzmy ten tone bands, które attack speeda beda zwiekszac 5x szybciej od tych pierwszych, ale bedzie baaardzo ciezko je zdobyc Wink

Hmm z tego co słyszałem i można się domyślęć po wymaganiach na transformacje (np. 5k last trans) to będzie bardzo duży "rate skills and exp", czyli troszkę byłoby to zbędne, ale gdyby były mniejsze to czemu nie!

ripper880 napisał:Mozna dorobic troche Questow, nie tylko dla itemow, lecz bardziej dla expa.

Ajć nie będą tylko questy na itemy lecz także na czary czy inne pierdoły, więc z tym się nie zgadzam.

No to tyle z mojej strony. xd

Pozdrawiam

3Nowy Item ;) Empty Re: Nowy Item ;) Pon Sie 20, 2012 4:53 am

Bboy

Bboy
   
   

Jestem za x2. te bandy można by kupić ale za ogromną ilość gotówki np nie wiem 1k golda za ten tones banda na 5 minut. co do questow tez byłoby fajnie bo expowiska by sie zwolniły dla low lvli.

4Nowy Item ;) Empty Re: Nowy Item ;) Pon Sie 20, 2012 6:12 am

Kamikaz

Kamikaz
 
 

Potrzebny Source, Zamykam.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach