DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!

Join the forum, it's quick and easy

DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!
DBKO Final!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
DBKO Final!

Officjalne forum servera DBKO Final.


You are not connected. Please login or register

własny ots tylko dla kumpli z okolicy ;p

+3
Jedynak
Cysio
ripper880
7 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1własny ots tylko dla kumpli z okolicy ;p Empty własny ots tylko dla kumpli z okolicy ;p Sro Sie 22, 2012 11:16 am

ripper880

ripper880
   
   

Mam pytanie szczególnie do adminów i do tych co wiedzą .
czy nie mogli byście mi napisać poradnik jak zrobić własny ots taki tylko dla kumpli i wysłać linki z silnikiem itp bardzo bym prosił ponieważ gonie po całym internecie i znalazłem pare tych silnikow lecz nigdzie nie było accmakera a wiem że jest potrzebny kamikaz jak wy robiliście ots ? ;( Sad

Cysio

Cysio
   
   

Ojj watpie zeby Ci dali za free ;D zobacz w dziale Inne potem tam masz kupie silnik i tam bedzie podana strona do silnikow kamiza ale watpie zebys dostal za free ;D

Jedynak

Jedynak
   
   

Masz wiele tuturioali , a acc makera trza znaleść na necie albo samemu stworzyć xD , baza danych i inne gówna , xampp lub webserv , silniczek jakiś (to w necie to gówno , ale z kolegami da się grać ) na stronce kamikaza widziałem fajny za 60 zeta ale nie kupuje , nie mam kasy na vip'a a co dopiero na silnik + dodatki Very Happy hue hue hue

Bboy

Bboy
   
   

Co do samego silnika. Dla kumpli polecam Ci silniki XML. Są łatwe w obsłudze i robieniu kont bez acc makra. Co do acc makera musisz szukać pod wersje silnika. w Configu zmieniasz adres na swoje Ip(z hamachi lub zwykle zależy od twojego IP). Clienta zazwyczaj będziesz miał w paczuszce z silnikiem. raty serwera zmeniasz w config.lua edytując przez notatnik.
Później zuplaoduje Ninja way na neta i dam wam do tematu jedynaka. (niestety nie am accmakera D:)

ripper880

ripper880
   
   

Jak mam tego xml silnik Razz to nie musze mieć acc ?
czy musze posiadać żeby się kumple zarejestrowali ??

Bboy

Bboy
   
   

Acc masz w pliku data/account, jesli nie masz acc makera, to musisz skopiować p;lik , zmienić jego nazwe (nazwa = login) w pliku musisz ustawić haslo, postacie itd). jest duzo robty bez acc makera.

Misticoo

Misticoo
 
 

@Bboy To zależy od wersji tibii, na 8.00+ trzeba robić bazę danych w xamppie.

@Topic
Polecam tibia.net.pl tam znajdziesz dosłownie wszystko!
A my to robiliśmy normalnie, samo jakoś weszło. Ja mniej więcej zajmuję się tym od kiedy poznałem Kamikaza, a wiem prawie tyle co on o tym czym on się zajmuje ale on kompletnie nie ogarnia tego co ja robię. xD

https://db-arena.forumpl.net

ripper880

ripper880
   
   

tibia net nie istnieje . ;(

Kamikaz

Kamikaz
 
 

Dobra chłopczyku. Zacznijmy od tego czy masz IP do postawienia serwera. Jeżeli chcesz przez Hamachi to każde IP się nadaje. Oczywiście, silnik. Moim zdaniem najlepszy bedzie SQL który nawet od 7.6(Misticoo Wprowadziles w Błąd) istnieje, tylko trzeba znaleśc dobry silnik. Jeżeli chodzi o zwykłą tibie, polecam silnik The Forgotten Server 0.3.6 jest on pod tibie 8.54 a jeśli Dragon Ball to WoDBO albo silnik DBWarrior który znajdziesz na Otsellerze. Tibia.net.pl istnieje, ja kożystam z http://clearsurf.pl/ wpisuesz tibia.net.pl i ci łączy. Ostatnio coś dziwnego dzieje się z Internetem i DNS'y padają.

Pozdrawiam, Kamikaz.

ripper880

ripper880
   
   

dzięki za strone :p znalazłem tam silnik dbko 3.1 i czy jak chce acc makera to on będzie w środku czy musze zdobyć do tej samej wersjii ? Ip mam hamachi

Droke

Droke
 
 

6419209 - moje gg, mogę pomóc Ci pomóc w postawienia jak i zmianach pod swój styl Wink

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach