DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!

Join the forum, it's quick and easy

DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!
DBKO Final!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
DBKO Final!

Officjalne forum servera DBKO Final.


You are not connected. Please login or register

amatorszczyzna według creazy

+3
Joka
Darkcryperr
creazy
7 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1amatorszczyzna według creazy Empty amatorszczyzna według creazy Pią Sie 24, 2012 8:19 am

creazy


   
   

Witam, przedstawie wam kilka moich amatorskich grafiki.
Oto one, nie będę podpisywał kto jest kto.
Naruto:
amatorszczyzna według creazy Scaled.php?server=12&filename=minatoq,amatorszczyzna według creazy Scaled.php?server=198&filename=minatoz,amatorszczyzna według creazy Scaled.php?server=341&filename=naruto1m,amatorszczyzna według creazy Scaled.php?server=826&filename=naruto2f,amatorszczyzna według creazy 4VQQL,amatorszczyzna według creazy Scaled.php?server=577&filename=naruto3cs,amatorszczyzna według creazy AAMWU,amatorszczyzna według creazy 7ChMS,amatorszczyzna według creazy CuKIy,amatorszczyzna według creazy RDsvm,amatorszczyzna według creazy UuLSE,amatorszczyzna według creazy 3iHub,amatorszczyzna według creazy XDd4W,amatorszczyzna według creazy Aggyg,amatorszczyzna według creazy BQwLI,amatorszczyzna według creazy EJXgk.

Wszystkie prace które tutaj zamieszczam, zastrzegam.

2amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Pią Sie 24, 2012 10:00 am

Darkcryperr

Darkcryperr
 
 

Szczerze ? Mega...

3amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Pią Sie 24, 2012 6:30 pm

Joka

Joka
   
   

Super prace Smile A byłbyś w stanie zrobić cały klan Akatsuki i tutaj wstawić?

4amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Pią Sie 24, 2012 7:15 pm

Ancieq

Ancieq
   
   

Yondaime,Yondaime,Naruto,Naruto Shippuuden,Naruto Sage mode,Naruto Hokage,Sasuke,Sasuke,Sasuke Shippuuden,Sasuke Akatsuki,Shodaime,Ninidame,Sandaime,Tsunade,Tsunade


~~KYUUBI~~

5amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Pią Sie 24, 2012 10:42 pm

Kamikaz

Kamikaz
 
 

Prace ciekawe, postaraj się zrobić coś o tematyce Dragon Ball, np. Oozaru a może przyjmiemy cię do Teamu jako Pixelartystę.

6amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Sob Sie 25, 2012 12:18 am

creazy


   
   

No to macie o tematyce DB :
amatorszczyzna według creazy Ai7HG,amatorszczyzna według creazy M6AuQ,amatorszczyzna według creazy 6QZVb,amatorszczyzna według creazy XQ5kG,amatorszczyzna według creazy EZbxp,amatorszczyzna według creazy SZWw8,amatorszczyzna według creazy NwSXc,amatorszczyzna według creazy OH7da,amatorszczyzna według creazy S8EQY,amatorszczyzna według creazy 1TmC1.

I od razu mówię ale nie chcę być pixel artem Smile.

7amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Sob Sie 25, 2012 5:43 am

Jedynak

Jedynak
   
   

Wiesz coś mi się wydaje że to nie są twoje prace , ale może się mylę ;q

8amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Sob Sie 25, 2012 7:49 am

creazy


   
   

wiesz, już na kilku forum je dawałem , zapewniam cię w 100% że są moje.

9amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Sob Sie 25, 2012 9:20 am

Misticoo

Misticoo
 
 

C18 jest dokładnie taka sama jak na DBKO/WoDBO, jak to? : O Też robiłeś dla WoDBO i DBKO grafy? A dla MoDB robiłeś tego C13? Ten niebieski duży to C13 tak? Z tego co wiem xD.
Ta animacja jest zrobiona ze zerżniętych grafik Goku i Vegety, a i jeszcze któraś z tych grafik wygląda bardzo znajomo.
Chciałem wspomnieć że lekka edycja grafiki nie czynie jej twoją grafiką.

https://db-arena.forumpl.net

10amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Sob Sie 25, 2012 9:56 am

creazy


   
   

Joka napisał:Super prace Smile A byłbyś w stanie zrobić cały klan Akatsuki i tutaj wstawić?
Tak byłbym w stanie zrobić Smile, jednak mam nawał pracy obecnie.

Misticoo napisał:C18 jest dokładnie taka sama jak na DBKO/WoDBO, jak to? : O Też robiłeś dla WoDBO i DBKO grafy? A dla MoDB robiłeś tego C13? Ten niebieski duży to C13 tak? Z tego co wiem xD.
Ta animacja jest zrobiona ze zerżniętych grafik Goku i Vegety, a i jeszcze któraś z tych grafik wygląda bardzo znajomo.
Chciałem wspomnieć że lekka edycja grafiki nie czynie jej twoją grafiką.

Woah widzę ostry pojazd po mnie, no ale dobra wszystko wyjaśnię...
C18 Pokaż mi która tam jest identyczna, bo nie wiem Smile.
C13 jest MÓJ, Udostępniłem go mojemu znajomemu który robił C13,Bulme, Tapiona i kogoś tam jeszcze na server, znany pod pseudonimem Bakuso.
Fusion Goku i Vegety, kto powiedział że ja robiłem Goku i Vegete ? Fuzia jest moim wykonaniem nie Grafiki Goku i Vegety (poruszanie się), i zrobiłem tą grafiki tylko dlatego że chciałem ją zrobić dla siebie, i jak była na servie, to dopasowana do grafiki Goku i Vegety
I mówisz lekka edycja, Spoko tylko ta edycja jest po to by grafika ładniej wyglądała. I uwierz mi tutaj nie ma Lekkich edycji może być tylko całkowita edycja- patrz trunks,brolly. A jeśli dalej mi nie wierzycie. Mogę powiedzieć na jakim servie obecnie jestem pixel artem, jednak muszę mieć pozwolenie od admina.
Edit
C18 była robiona na wzór tej
amatorszczyzna według creazy Images?q=tbn:ANd9GcSIYqVrgeqTILQQIJct0L1hBYuohrG54GXsQGV-oUh78VsPBTcQ
tak że może być podobna. Smile

11amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Nie Sie 26, 2012 12:00 am

Misticoo

Misticoo
 
 

C18 jest praktycznie taka sama jak na DBKO czy WoDBO.
Okej może i zrobiłeś C13 i dałeś koledze który robił grafiki dla MODB, okej. Nic też nie mówiłem o reszcie grafik że są lekko edytowane, chodziło mi o własnie te grafiki o których wspomniałem, po mogłeś przecież je tylko lekko edytować ale nie widać różnicy z orginałem. I nie chciałem po tobie pojechać tylko powiedziałem co sądzę. Nie musisz mówić na którym servie byleś czy jesteś pixel-artem, bo ja wierze skoro jesteś to poco miał byś kłamać skoro możesz udowodnić to Very Happy?
Tak poza tym zaczynam też się uczyć robienia outfitów, jakieś wskazówki pomoc np jakiś zarys ciała do pomocy? Very Happy Pamiętam że kiedyś miałem 1 taki który zrobił mi kolega, ale niestety jakiś czas temu usunąłem go twierdząc że to nie dla mnie i nie wrócę do tego, a tu nagle mi się zachciało.
~Pozdrawiam, Misticoo

https://db-arena.forumpl.net

12amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Nie Sie 26, 2012 12:39 am

creazy


   
   

Takie małe porównanie Wink.
amatorszczyzna według creazy Xory5
Na prawo moje na lewo wodbo.
Innych pokazywać nie będę bo jest diametralna różnica.
Porada?
Możesz sobie zrobić z pewnej postaci wzór np usunąć jej wszystko i dać kolory ciała, i na niej rysować.
Nie czytaj ani nie oglądaj poradniików itp co do tego, trzema wyćwiczyć swój styl.Chyba na tyle.

13amatorszczyzna według creazy Empty Re: amatorszczyzna według creazy Pią Wrz 07, 2012 4:55 am

creazy


   
   

Coś nowego.
Saiyan.1
amatorszczyzna według creazy Yu3yy,amatorszczyzna według creazy VJa73,amatorszczyzna według creazy ItqE6.
Saiyan.2
amatorszczyzna według creazy ET3bQ,amatorszczyzna według creazy KXPqm,amatorszczyzna według creazy J4VTu,amatorszczyzna według creazy VnZXm,amatorszczyzna według creazy 8IFhs.

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Pozwolenia na tym forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach