DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!

Join the forum, it's quick and easy

DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!
DBKO Final!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
DBKO Final!

Officjalne forum servera DBKO Final.


You are not connected. Please login or register

Akcja "Od Playerów Dla Playerów"

+3
Bboy
Masaja
Kamashiii
7 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Empty Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Sob Sie 25, 2012 7:33 am

Kamashiii

Kamashiii
 
 

Witam, Cześć i Czołem!

Dzisiejszego wieczoru gdy warowałem się z kolegami i ładnie nadrabiałem poziom po nie udanym zrookowaniu swojej postaci. Sad
Pomyślałem sobie, że to jest bez sensu cały czas expić lub robić monotomne rzeczy, więc wykombinowałem powstania nowej akcji "Od Playerów dla Playerów".

Akcja "Od Playerów Dla Playerów" 84sb5h
Haa! Zaraz pomyślicie, że coś pewnie nie udanego, ale to nie prawda!
Może zacznijmy od tego o co chodzi z tą akcją? To proste! My! Grupka wspaniałych i pomysłowych graczy będziemy codziennie robić nowe, wyjątkowe i bardzo ciekawe konkursy. Będzie to tak zwane odciągnięcie gracza od zwykłych czynności a w tym nieźle zarobić czy przynajmniej dobrze się bawić, bo o to w tym chodzi. Nie będziemy potrzebować pomocy Supportu, ponieważ sami damy radę wszystko przygotować.
Pewnie zaraz zapytacie skąd będziemy mieć fundusze na nagrody? To także proste! Będziemy sami zbierać, szukać czy cokolwiek innego, aby wam dogodzić! Od razu tu napiszę, że to nie będą zwykłe konkursy w stylu "znajdź mnie" czy też takie w których tylko największe poziomy wygrywają. Tutaj to nawet pierwszy level może znaleźć się w szczycie chwały!


Myślę, że troszkę przekonałem was, ale niestety sami nie damy rady!

Nasza teraźniejsza załoga składa się z trzech osób, a mianowicie:
Kamashiii
Groomek
Cysio

Potrzebujemy was! Graczy. Aby coś z tego powstało, bo przecież nie będziemy robić tego dla kilku osób, przynajmniej trochę musi was być, aby coś z sensem wyszło!


Dobra! Koniec nawijania. Teraz trochę ogólnych informacji.

Akcja "Od Playerów dla Playerów" wystartuje 26 sierpnia i już tego dnia czeka na nas konkurs!
Konkursy będą się odbywać w wieczornych godzinach, czyli ok. 20-21! Myślę, że to dobra godzina, a nadchodzi szkoła to tym bardziej!


Myślę, że wszystko tutaj podałem. Pytania proszę pisać w tym temacie i najważniejsze opinie czy ta akcja ma jakąś przyszłość.

Pozdrawiam

2Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Empty nieczytaćtegobozjemwammasło Sob Sie 25, 2012 7:46 am

Masaja

Masaja
   
   

Chętnie dołącze . !

3Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Empty Re: Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Sob Sie 25, 2012 7:47 am

Bboy

Bboy
   
   

Wg mnie ta akcja jest w jak najlepszym razie. Jeżeli potrzebujesz pomocy do organizacji tej akcji, to się zgłaszam.

4Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Empty Re: Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Sob Sie 25, 2012 8:26 am

Jedynak

Jedynak
   
   

Postaram się pomóc

5Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Empty Re: Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Sob Sie 25, 2012 8:38 am

Darkcryperr

Darkcryperr
 
 

27 Darkcryper wchodzi do gry, wbije lvl, wchodzę, jesli mogę ;D

6Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Empty Re: Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Sob Sie 25, 2012 6:20 pm

Joka

Joka
   
   

Fajna akcja, tylko problem z godzinami, bo ja mam troje rodzeństwa Very Happy Ale jak będzie konkurs to dam rade jakoś się na niego załapać.

7Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Empty Re: Akcja "Od Playerów Dla Playerów" Nie Sie 26, 2012 7:18 am

pan prowizorka


   
   

joka ja tez mam rodzeństwo i to 4 bynajmniej brat się wyprowadził a ja jestem najmłodszy Sad Sad Sad Sad Sad i mam przerąbane nie wiem czy wbije

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach