DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!

Join the forum, it's quick and easy

DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!
DBKO Final!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
DBKO Final!

Officjalne forum servera DBKO Final.


You are not connected. Please login or register

Utrata VPS i Odrodzenie

+7
Kamashiii
Masaja
Darkcryperr
Bboy
Joka
Jedynak
Kamikaz
11 posters

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Go down  Wiadomość [Strona 2 z 3]

26Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Nie Wrz 02, 2012 8:46 pm

Kamikaz

Kamikaz
 
 

Słowo Amaizing nie istnieje.
Istnieje słowo Amazing, i chyba użyje tej nazwy Dragon Ball Amazing Story czyli: Dragon Ball Fascynujaca Historia

Pozdrawiam, i dzięki za podsunięcie nazwy, Kamikaz.

27Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Nie Wrz 02, 2012 9:16 pm

Misticoo

Misticoo
 
 

@up
Nie fascynująca tylko zdumiewająca xD
@topic
Sorka za "hejt" ale wszystkie nazwy są jak dla mnie do dupy za przeproszeniem, 0 potencjału i kreatywności z wymyślenia czegoś oryginalnego. Dragon Ball Amazing Story? Tak bym nazwał własny server ale robiony od 0 nie przerobione wodbo/dbko.
Ja proponuję:
1. Dragon Ball Sugureta
2. Dragon Ball Dengen
to tylko mój styl i moje upodobanie, ja lubię takie nazwy bo mają w sobie coś oryginalnego, a takie słowa ( angielskie, wychwalające, pokazujące wyższość ) są naprawdę w złym guście.
Ale to tylko propozycje przecież ja już odszedłem itd nic do gadania nie mam. Smile
~Pozdrawiam, Misticoo

https://db-arena.forumpl.net

28Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Pon Wrz 03, 2012 2:20 am

Kamikaz

Kamikaz
 
 

Odrodzenie czas zaczać !!

Własny silnik, nowe transformacje !! Mały Exp PVP Enfo !!

zapraszam: http://dbas.malware-site.www

DBAS.malware-site.www

Pozdrawiam, i zapraszam, Kamikaz.

29Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty 123467 Pon Wrz 03, 2012 7:22 am

Masaja

Masaja
   
   

Moim skromnym zdaniem , tamta "edycja" była lepsza ... Więcej ludzi , expy dobre itp. A ta teraźniejsza to ... :c Szkoda gadać. Mógłbyś pacce oddać tym co vipy mieli , albo jakieś małe tp na exp walnąć. A takto to rozumiesz.


Na dodatek "frodo" na battle wygląda jak ferumbras ...

30Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Pon Wrz 03, 2012 4:18 pm

Jedynak

Jedynak
   
   

Moim zdaniem też ta edycja to chujnia Smile postaw Dbhayate ^^

31Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Pon Wrz 03, 2012 4:41 pm

Kamikaz

Kamikaz
 
 

Teleporty i te sprawy dojda w swoim czasie.
Namowilem misticoo aby pomogl mi ogarnac mape, i dziekowac mu, zaczal.
Wiec chcoalbym stworzyc cos na styl dbwars, expy itd takze,bd jak na wars, super reborn takze dojdzie.

Pozdrawiam i zapraszam na serwer, Kamikaz.

32Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty guanakankungwapersimonasalad Pon Wrz 03, 2012 5:19 pm

Masaja

Masaja
   
   

Jeśli mówisz , ze expy dojdą w swoim czasie , to pewnie tak się stanie. Ale według mnie od expów ważniejszy jest pacc... Poświęć godzinke lub dwie na oddawanie pacców i będzie gitara

33Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Wto Wrz 04, 2012 3:08 am

Joint

Joint
   
   

1.Dziekuje za wybranie nazwy.
2.Co do Misticoo rozumiem to,ale widzisz mi np Twoje wogole sie nie podobaja,kwestia gustu
3.Co do servera,za wolno sie expi,za malo ludzi,nic przyciagajacego,na samo wejscie widac 0 nowosci dopiero potem. Moim zdaniem z 3 servow (Dbwars,Dbkofinal i DBAS) ten ostatni wypada najgorzej,niechce mi sie grac,czekam az cos poprawicie,poki co nie dla mnie.

34Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Wto Wrz 04, 2012 6:31 am

Kamikaz

Kamikaz
 
 

Zgralem baze danych, i chyba odpale dbkof. zagadam do wychowawcy nowego, Informatyk, czy potrafi zabezp jakies dobre ogarnac. Mam dbkof i stara baze danych.

35Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty 1246458 Wto Wrz 04, 2012 7:35 am

Masaja

Masaja
   
   

Moja rada. Odpal DBKOF , ale zmniejsz exp ..

36Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Sro Wrz 05, 2012 12:24 am

Kamikaz

Kamikaz
 
 

Jak powiedziałem, tak zrobiłem. Serwer DBKOFinal przywrocony. Konta i postacie zostały takie jakie były !!

http://dbkof.malware-site.www/

Nowy client, znajdziecie za chwilke na Acc Makerze.

Pozdrawiam, Kamikaz.



Ostatnio zmieniony przez Kamikaz dnia Sro Wrz 05, 2012 12:42 am, w całości zmieniany 1 raz

37Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Portal wam padł xd Sro Wrz 05, 2012 12:38 am

Masaja

Masaja
   
   

Strona została zawieszona


Najczęstsze powody zawieszenia:

1. Brak opłacenia serwera w terminie
2. Zbyt duże zużycie zasobów serwera
3. Naruszenie regulaminu



W pierwszym przypadku należy przedłużyć okres ważności serwera.
W pozostałych przypadkach (w razie wątpliwości) prosimy o kontakt.


www.ProSerwer.pl[right]

38Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Sro Wrz 05, 2012 12:43 am

Kamikaz

Kamikaz
 
 

Po co komu ten portal, skoro i tak nikt go nie uzywal.

39Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty 1234567787y65 Sro Wrz 05, 2012 1:18 am

Masaja

Masaja
   
   

Ja uzywałem ;3.

40Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Sro Wrz 05, 2012 5:25 am

groomek

groomek
   
   

Nikt nie używał , ale nowi gracze wpisując w google dbkof wchodzą właśnie na ten portal , a jak ktoś zobaczy coś takiego to watpię ,że będzie chciał grać , portal jest jak okładka servera ... Pozdrawiam

41Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Czytacieto?:D Sro Wrz 05, 2012 5:57 am

Masaja

Masaja
   
   

yea. this is it ! O to mi chodziło z tym portalem ;p + jak ktoś nie zna techniques komendy to wchodzi na portal sprawdza i ma ! ;3 .

42Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Sro Wrz 05, 2012 6:26 am

Joka

Joka
   
   

Dokładnie masaja, z portalu można się dowiedzieć bardzo dużo rzeczy, zobaczyć spelle, transy itd Smile portal jest ważny.

43Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Czw Wrz 06, 2012 4:58 am

Jedynak

Jedynak
   
   

to dajcie na ten portal kase

44Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty 1234567890-=-0987654333345t6u7890 Czw Wrz 06, 2012 6:56 am

Masaja

Masaja
   
   

Nie wystartowal . Kasa na portal itp się znajdzie ... Czekajmy na start :3

45Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Czw Wrz 06, 2012 4:41 pm

Kamikaz

Kamikaz
 
 

Witam.

Nie mam dostepu do swojego komputera, a moj brat cos zjebal, wiec bedziecie musieli chwile poczekac. w ciagu 2 dni postaram sie odpalic dbkof.

Pozdrawiam, Kamikaz.

46Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Sob Wrz 08, 2012 3:30 am

Joint

Joint
   
   

No wlasnie Kamikaz no wlasnie i to jest dobre myslenie. Czekamy na DBKOFinal,to jedyne na co teraz mozna liczyc zebys cos porobic :>.

47Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Nie Wrz 09, 2012 9:29 pm

Masaja

Masaja
   
   

Start się chyba troszkę spóźnia Smile\

48Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Nie Wrz 09, 2012 9:31 pm

groomek

groomek
   
   

Troooszkę ; ( czeeekać mi się już nie chce ; (((

49Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Pon Wrz 10, 2012 12:29 am

Masaja

Masaja
   
   

Wystartuje jakoś za tydzień pewnie : <

50Utrata VPS i Odrodzenie - Page 2 Empty Re: Utrata VPS i Odrodzenie Pon Wrz 10, 2012 2:36 am

Bboy

Bboy
   
   

no nic, oby Kamikaz dotrzymał słowa.

P.S. Ostatnio się bawiłem z grafiką, oceńcie mi sygnaturkę.

>>>> Klik ^^ <<<<

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 2 z 3]

Idź do strony : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach