DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!

Join the forum, it's quick and easy

DBKO Final!
Zapraszamy do Rejestracji na forum DBKO Final. Niedługo Startujemy !!
DBKO Final!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.
DBKO Final!

Officjalne forum servera DBKO Final.


You are not connected. Please login or register

Pomysł na Event

4 posters

Go down  Wiadomość [Strona 1 z 1]

1Pomysł na Event Empty Pomysł na Event Pią Sie 17, 2012 1:09 am

Jedynak

Jedynak
   
   

Mam pewien pomysł , dawno temu grałem na pewnym serwerze byłem tam gm'em serwer już dawno upadł ale pamiętam że były takie 2 fajne Eventy :

1. Polegał na tym że gdzieś na mapce spadał item , ten item miał to do siebie że gdy go znaleźliśmy i użyliśmy coś z niego wypadało , nie mówię tu o jakimś gównie tylko wypadały jakieś itemki dobre , trudne do zdobycie , czasem coś z sms shopa się trafiało , a więc to było tak : spadało to coś na mapke , bądz H@ to kładł , oczywiście było powiadomienie na czerwono " Magiczna skrzynia spadła na ziemię " bo akurat na tym serwerze to się tak nazywało , gracz szukał jeżeli znalazł to klika na to i cos mu się losuje


2. Drugi event był taki że zrobiliśmy specjalnego monstera który nigdzie się nie respił , tylo o wyznaczonej godzinie np. 17:00 wystawialiśmy 1 lub 2 koło temple a gracze mieli radochę z ubicie stwora oraz loot'a , dodam że na czas eventu i przywołania monstra było wyłączone pvp


czy da się któryś z eventów dodać do serwera , dodam że nie mam pojęcia jak nasz team to zrobił ja wam tylko napisałem co wynikło z ich pracy

2Pomysł na Event Empty Re: Pomysł na Event Pią Sie 17, 2012 1:20 am

Kamashiii

Kamashiii
 
 

Pierwszy pomysł tak jak drugi są dobre na stworzenie eventu. Co do pierwszego to będzie potrzebny skrypt na takie losowanie, ale nie jest on trudny, więc fajnie byłoby coś takie zrobić. Smile Ja jak miałem GM to po prostu kładłem na ziemię BP z zawartością rare i musieli to szukać po całej mapie, ale jednak twój sposób jest "lepszy".
Co do drugiego to o ile pamiętam na starym DBwars o godzinie wieczornej był organizowany napad na miasto Obstawą Kamikaza i Misticca. Niestety o ile pamiętam nie było tam dobrego lotu, więc bardziej zabijało się mooba dla zabawy. Razz


XD

3Pomysł na Event Empty Re: Pomysł na Event Pią Sie 17, 2012 1:21 am

Kamikaz

Kamikaz
 
 

1. Taki Event robiłem na poprzednim serwerze DB Wars. Kładłem iteme na mapie, pisałem, że itema została zchowana, zazwyczaj był to BP z Gratisami.

2. Event z Monsterkami, pewnie że będzie.

4Pomysł na Event Empty Re: Pomysł na Event Pią Sie 17, 2012 8:01 pm

Misticoo

Misticoo
 
 

//Wyjaśnione, zamykam.

https://db-arena.forumpl.net

Sponsored content



Powrót do góry  Wiadomość [Strona 1 z 1]

Similar topics

-

» pomysł na walke

Permissions in this forum:
Nie możesz odpowiadać w tematach